BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Bordsuppsats 4504081
nr 450 4081
Bordsuppsats
Bordspendyl, höjd: 43 + 1 par kandelabrar, höjd: 53, 1800-talets andra hälft, Frankrike, förgylld brons
Utrop:
10.000 kr
Såld:
15.800 kr
måndag 5 februari 2007
11.600 kr
12.100 kr
12.900 kr
13.500 kr